UNIVERSKIN™ to nowa filozofia w kosmetologii. Preparaty stworzone z myślą o działaniu na przyczynę, nie na efekt. Lekarz lub kosmetolog przygotuje w kilka minut preparat dobrany idealnie do problemów Twojej skóry.

Stworzona z myślą o pacjentach linia produktów do pielęgnacji skóry UNIVERSKIN™, powstała jako specyficzne połączenie przebadanych, aktywnych składników dermokosmetyków z zaawansowaną bazą emulsji – Serum P zawierające peptydy biomimetyczne oraz kwasy omega 3.

Wyjątkowe podejście UNIVERSKIN™ umożliwia niezwykle skuteczne leczenie problemów estetycznych i dermatologicznych, takich jak zmarszczki, wiotka skóra, zaczerwienienia, przebarwienia, skóra sucha oraz skłonna do trądziku.Universkin™ krem personalizowany jest jak elegancki koktajl przygotowywany na indywidualne zamówienie —  najlepsi eksperci ustalają Twoje potrzeby na podstawie swojej wiedzy i doświadczenia, a potem wybierają aktywne składniki, które znajdą się w unikalnej kompozycji przygotowanej specjalnie dla Ciebie. Preparat należy wykorzystać w ciągu max. 8 tygodni, gdyż nie zawiera żadnych konserwantów.