0 items - 0.00zł 0
O nas

Klinika ARTISMED

Artismed Quality of Life Medicine – Zdrowe podejście do piękna

Nowa odsłona gabinetu, który dobrze znacie!

Wiedząc, że urodę zachować można nie tylko dzięki zabiegom medycyny estetycznej i anti-aging, ale również dbając o ogólny stan zdrowia naszych pacjentek, stworzyłyśmy wielospecjalistyczną klinikę medyczną. Jesteśmy z niej bardzo dumne. Zmienia się nie tylko nazwa. Zapraszamy Was do naszej nowej siedziby, w której zespół lekarzy i najwyższej klasy specjalistów zadba o Waszą urodę i zdrowie.

Tym się wyróżniamy, to chcemy pielęgnować i rozwijać w sposób szczególny.
Nasze osobiste doświadczenia zdrowotne pokazały nam, jak ważne jest kompleksowe podejście do swojego ciała. Dlatego zabiegi medycyny estetycznej i anti-aging rozszerzamy o nowatorską diagnozę, opiekę szerokiej gamy specjalistów i nowe zabiegi.
Quality of Life jest mierzalnym parametrem naszego życia. Poprzez szerokie spektrum badań, w tym badania genetyczne, oceniamy faktyczny stan zdrowia oraz predyspozycje do chorób związanych z wiekiem.

Do diagnozy dopasowujemy zabiegi, wykonywane przy pomocy sprzętu najwyższej klasy. Rozszerzamy ofertę badań i konsultacji lekarskich, które pozwolą Wam cieszyć się pięknem i zdrowiem niezależnie od wieku.

Przez 18 ostatnich lat zaufała nam rzesza kobiet. To właśnie dla nich stworzyłyśmy szczególne miejsce. Oferujemy profesjonalną współpracę lekarzy w trosce o urodę i zdrowie naszych pacjentek.

Chcemy, by czuły, że Artismed Quality of Life Medicine zmienia się z myślą o nich.

Prywatnie jesteśmy przyjaciółkami, znamy się 13 lat i uwielbiamy spędzać czas w swoim towarzystwie. Śmiejemy się, że każda z nas znalazła siostrę, której nigdy nie miała.

Zapraszamy do naszego miejsca, do naszego świata Artismed.

Ciepło pozdrawiamy,

Marzena Lorkowska-Precht i Justyna Gawryś

Zdjęcia kliniki