Mikropigmentacja lub inaczej makijaż permanentny (PMU), to rewolucyjna metoda umieszczania hipoalergicznych pigmentów mineralnych w skórze. Dzięki ultra cienkim igłom oraz odpowiednio dobranemu pigmentowi, można skorygować i wydobyć kształt brwi, oczu i ust.
Wszystkie zabiegi mikropigmentacji wykonywane są za pomocą urządzenia Nouveau Contour
Intelligent High Definition, z najnowszą technologią, dzięki której mamy gwarancję perfekcji i najlepsze możliwe rezultaty podczas każdego zabiegu, a używane pigmenty, to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Inteligentna technologia w rączce kontroluje opór skóry, reguluje nacisk igły, jej prędkość oraz długość, zgodnie z pigmentowanym obszarem, techniką pracy oraz wybraną końcówką z igłami , która jest jednorazowa, sterylna i przeznaczona tylko dla jednej klientki .

Makijaż permanentny pozwala w subtelny sposób wydobyć kształt i podkreślić naturalne piękno u kobiet i urodę mężczyzn. Oprócz zwiększenia poczucia pewności siebie, zabieg mikropigmentacji może mieć także wpływ na rozpoczęcie bardziej aktywnego stylu życia (nie rozmazuje się podczas uprawiania sportu!) oraz znaczną oszczędność czasu przy wykonywaniu makijażu (nie wymaga nakładania zwykłego makijażu!). PMU jest także alternatywą dla osób z alergiami na kosmetyki do makijażu klasycznego, dla osób o wrażliwych oczach, noszących soczewki kontaktowe i okulary.