Aquagold Fine Touch TM  to bezbolesny i nieinwazyjny zabieg. Został nazwany najnowocześniejszą alternatywą dla klasycznej mezoterapii oraz rewolucyjną formułą terapii anty-aging. Przynosi on bardzo szybkie i spektakularne efekty w postaci ujędrnienia i odmłodzenia skóry oraz poprawy jej kolorytu.

AQUAGOLD® fine touch ™ to unikalny opatentowany mikrokanałowy aplikator substancji aktywnych zarejestrowany przez FDA. Jest przeznaczony do skutecznej mikroiniekcji środków terapeutycznych. To rewolucyjny, nieinwazyjny i bezbolesny zabieg, który jest najnowocześniejszą alternatywą dla klasycznej mezoterapii igłowej.

Dlaczego AQUAGOLD® fine touch ™ jest lepszy od klasycznej mezoterapii?

Przewaga systemu AQUAGOLD® fine touch ™ nad klasyczną mezoterapią igłową wynika z 2 faktów.

Każda igła wykonana z 24-karatowego złota ma spiralnie ułożone otwory, co umożliwia wprowadzenie koktajlu przez wiele punktów jednocześnie – skóra zostaje “ostrzelana” koktajlem do aplikatora przygotowywany jest spersonalizowany koktajl zawierający w swoim składzie substancje aktywne, włącznie z toksyną botulinową oraz stabilizowanym kwasem hialuronowym.

Skład koktajlu dobierany jest indywidualnie do skóry pacjenta i jego oczekiwań.

Efekty zabiegu AQUAGOLD® fine touch ™

Spektakularne rezultaty zabiegu widoczne są praktycznie natychmiast, a efekt napięcia, wygładzenia i rozświetlenia skóry z każdym dniem staje się bardziej widoczny.

Jak często wykonywać AQUAGOLD® fine touch ™

Polecana jest seria 2-4 zabiegów co ok 6-8 tygodni.

Po zabiegu:

  • Po zabiegu pacjent nie wymaga rekonwalescencji.
  • Należy unikać opalania w solarium, korzystania z sauny czy łaźni parowych.
  • Zalecane jest stosowanie kremów z filtrem SPF 50+.

Przeciwskazania:

  • ciąża i karmienie piersią
  • stany zapalne na skórze, świeża opryszczka
  • choroby nowotworowe