Otwarte:Pn - Pt, 9:00 - 20:00, Sb, 9:00 - 14:00
ul. Oś Królewska lok U10, 02-972 Warszawa
Zadzwoń606 709 018
Godziny pracy pn-pt9:00 - 20:00 (sb do 14:00)
Koszyk 0 items - 0.00zł 0

Lanluma – jeden z najskuteczniejszych stymulatorów kolagenu

Lanluma to zabieg przeznaczony do leczenia zmarszczek głębokich, wiotkości i znaczących ubytków tkankowych. Lanluma jest stymulującym produkcję kolagenu wypełniaczem iniekcyjnym z kwasem L-polimlekowym. Preparat do twarzy i ciała konturuje i zmienia ich kształt, stymuluje produkcję naturalnego kolagenu, a także…

PROFHILO® – REMODELING TKANEK I UJĘDRNIENIE SKÓRY

Profhilo to skuteczna metoda odmładzania. Ile zabiegów Profhilo należy wykonać by odzyskać utracony owal twarzy i napięcie skóry?

Wolumetria twarzy/ Soft lifting

Zabieg modelowania twarzy polega na wielowarstwowym podaniu kwasu hialuronowego o różnej gęstości i stopniu usieciowania. Tworzy się swego rodzaju rusztowanie, które unosi owal twarzy.

Iniekcje toksyny botulinowej

Działanie toksyny botulinowej opiera się na hamowaniu przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, w wyniku czego mięśnie mimiczne twarzy, odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek, są blokowane

Rewitalizacja okolic intymnych

Suchość i atrofia pochwy i sromu może występować u kobiet w każdym okresie życia. Rozwiązaniem tego problemu jest zabieg z zakresu ginekologii estetycznej.

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe jest substancją otrzymywaną z własnej krwi pacjenta. Stymuluje komórki macierzyste do namnażania oraz pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu.

Nici PDO lifting i biorewitalizacja skóry

PDO – polidoksanon stymuluje produkcję nowego kolagenu. Dzięki takiemu mechanizmowi skóra, w którą wprowadzimy nici PDO staje się jędrniejsza, elastyczna i lepiej nawilżona.

Modelowanie / powiększanie ust

Celem wypełnienia ust kwasem hialuronowym jest kompleksowa regeneracja ust i ich okolic osiągana poprzez zwiększone nawilżenie tkanek.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa polega na iniekcji kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne do skóry właściwej.

Lipotransfer – autologiczny przeszczep tłuszczu

Idealny zabieg dla osób chcących w naturalny sposób wypełnić zmarszczki i jednocześnie wyszczuplić i wymodelować sylwetkę