Otwarte:Pn - Pt, 9:00 - 20:00, Sb, 9:00 - 14:00
ul. Oś Królewska lok U10, 02-972 Warszawa
Zadzwoń606 709 018
Godziny pracy pn-pt9:00 - 20:00 (sb do 14:00)
Koszyk 0 items - 0.00zł 0

Lenisna – jeden z najskuteczniejszych stymulatorów.

Lenisna to zabieg przeznaczony jest do leczenia zmarszczek głębokich, wiotkości i znaczących ubytków tkankowych. Produkt Lenisna został zaprojektowany jako wypełniacz działający w czasie o stężeniu 170 mg kwasu polimlekowego PDLLA oraz 30 mg nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Poprzez dostosowanie ilości…

 Juvelook – stymulator produkcji kolagenu

Juvelook to jeden z najbardziej efektywnych ze znanych w medycynie estetycznej stymulatorów produkcji kolagenu. Z pewnością to jedyny na świecie kwas poli D,L mlekowy do zastosowania w okolicy oka, mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu. 

KARISMA Innowacyjny biostymulator kolagenowy

INNOWACYJNY BIOSTYMULATOR KOLAGENOWY, KTÓRY W NATURALNY SPOSÓB PRZYWRACA SKÓRZE JĘDRNOŚĆ I NAPIĘCIE.   EFEKTY PO ZABIEGU KARISMA przywraca skórze jędrność i strukturę, redukcja wiotkość skóry, poprawa konturu, synteza włókien kolagenowych, eliminacja niedoskonałości skóry twarzy,   JAK DZIAŁA BIOSTYMULATOR KARISMA? To…

PROFHILO® – REMODELING TKANEK I UJĘDRNIENIE SKÓRY

Profhilo to skuteczna metoda odmładzania. Ile zabiegów Profhilo należy wykonać by odzyskać utracony owal twarzy i napięcie skóry?

Wolumetria twarzy/ Soft lifting

Zabieg modelowania twarzy polega na wielowarstwowym podaniu kwasu hialuronowego o różnej gęstości i stopniu usieciowania. Tworzy się swego rodzaju rusztowanie, które unosi owal twarzy.

Iniekcje toksyny botulinowej

Działanie toksyny botulinowej opiera się na hamowaniu przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, w wyniku czego mięśnie mimiczne twarzy, odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek, są blokowane

Rewitalizacja okolic intymnych

Suchość i atrofia pochwy i sromu może występować u kobiet w każdym okresie życia. Rozwiązaniem tego problemu jest zabieg z zakresu ginekologii estetycznej.

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe jest substancją otrzymywaną z własnej krwi pacjenta. Stymuluje komórki macierzyste do namnażania oraz pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu.

Nici PDO lifting i biorewitalizacja skóry

PDO – polidoksanon stymuluje produkcję nowego kolagenu. Dzięki takiemu mechanizmowi skóra, w którą wprowadzimy nici PDO staje się jędrniejsza, elastyczna i lepiej nawilżona.

Modelowanie / powiększanie ust

Celem wypełnienia ust kwasem hialuronowym jest kompleksowa regeneracja ust i ich okolic osiągana poprzez zwiększone nawilżenie tkanek.