specjalista chirurgii onkologicznej

Specjalista chirurgii onkologicznej

Pracuje w Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie jako asystent w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich,  Kości i Czerniaka. W Klinice zajmuje się diagnostyką i leczeniem  nowotworów skóry. Między innymi prowadzi poradnię profilaktyki zmian skórnych w przyszpitalnym Centrum Profilaktyki Nowotworów. Zainteresowania zawodowe obejmują również mięsaki. Obecnie jest  w trakcie przygotowywania rozprawy doktorskiej.

 Specjalista w zakresie leczenia trudno gojących się ran – umiejętność która jest szczególnie przydatna u pacjentów onkologicznych.

W czasie wolnym od pracy angażuje się w działania profilaktyczne prowadzone w mediach . Wielokrotnie uczestniczyła w programach radiowych i telewizyjnych o tej tematyce.

Ponad to współpracuje z fundacja Sarcoma. Która zajmuje się miedzy innymi  działalnością edukacyjna  czy organizacja akcji charytatywnych np. Onkobieg – Razem po zdrowie.

We współpracy z Orlen Polska brała udział w akcjach profilaktycznych dermatoskopii dla każdego.

Zanim życie przejęła chirurgia, pracowała przez wiele lat przy największym modowym wydarzeniu w Polsce – Fashionphilosohy Fashion Week Poland.

Propaguje wśród pacjentów i swoim własnym zdrowy styl życia.

Plany na przyszłość to udział w projekcie tworzenia nowego typu Wideodermatoskopu – który ułatwi pracę wielu specjalistów.

 Marzeniem na przyszłość byłoby opracowanie projektu obowiązkowych badań dermatoskopowych dla pacjentów od 18 roku życia.