specjalista makijażu permanentnego

Mam na imię Agata i specjalizuję się w mikropigmentacji artystycznej od prawie 7 lat. Swoją pracę wykonuję z pasją i radością. Wspiera mnie w tym mój charakter, zmysł artystyczny, wrażliwość na kolor i poczucie estetyki, a także cierpliwość i dokładność – cechy niezbędne w zawodzie linergisty. W swojej pracy największy nacisk kładę na to, aby makijaż był naturalny i nieprzerysowany. Dbam także o Twoje samopoczucie i bezpieczeństwo. Używam certyfikowanych i bezpiecznych dla skóry urządzeń (urządzenie En Vogue), najlepszej jakości barwników (Biotek, Hanami,Permablend) oraz znieczuleń (Anesderm, Lidokaina). Jestem z Tobą nie tylko podczas pigmentacji, ale również w procesie gojenia się makijażu. Nie zostawiam Twoich pytań bez odpowiedzi, prowadzę Cię tak długo – jak będzie potrzeba. Swoją wiedzę i praktykę zdobyłam u najlepszych szkoleniowców w Polsce. Wciąż rozszerzam swoje umiejętności, ponieważ chcę zawsze zaproponować Ci najlepszą możliwą wersję makijażu dla Ciebie.

W mojej ofercie znajdziesz następujące zabiegi:

MIKROPIGMENTACJA BRWI

  • BRWI PUDROWE/OMBRE BROWS– to technika, dzięki której uzyskamy efekt od najdelikatniejszego cienia, lekkiego pudru, po bardzo mocne podkreślenie. Wszystko zależy od tego jakie mamy oczekiwania po wygojeniu pigmentacji.
  • BRWI WŁOSKOWE, REALISTYCZNE BRWI 3D – technika mikro pigmentacji polegająca na zagęszczeniu łuku brwiowego włoskami, imitującymi włos naturalny. Efekt zabiegu utrzymuje się ok 2-3 lat, ale po 1,5 roku zaleca się odświeżenie makijażu. Dedykowany dla osób, które oczekują bardzo delikatnego i naturalnego efektu.

MIKROPIGMENTACJA UST

  • USTA 3D – to najczęściej wybierana technika mikro pigmentacji wśród klientek. Pozwala osiągnąć naturalny efekt świeżych i soczystych ust optycznie je powiększając poprzez stopniową gradację nasycenia kolorów. Rozświetlenie w centralnej części ust to „wisienka na torcie”. Dedykowana dla kobiet w każdym wieku.
  • USTA BEZKONTUROWE/AQUAREL LIPS – dzięki tej technice uzyskamy bardzo delikatny efekt ożywienia czerwieni wargowej bez wyraźnego konturu. Idealna dla osób, które chcą nadać ustom świeżego i soczystego wyglądu, a nie przepadają za efektem pomadki. Dedykowana dla kobiet w każdym wieku. Najczęściej wybierana przez panie w wieku 20-40 lat.
  • PEŁNE USTA – technika ta skierowana jest do osób, które chcą uzyskać usta pełne koloru, dające naturalny, ale bardziej widoczny efekt. Dedykowana dla kobiet w każdym wieku. Najczęściej wybierana przez panie 40 +

KONSULTACJA

Odpowiedni makijaż permanentny to idealne dopasowanie metody do wymagań klientki oraz prawidłowe dopasowanie go do skóry. Największe znaczenie ma tutaj doświadczenie, duży wybór możliwych technik oraz pigmentów. Rozmowa przed zabiegiem, poznanie oczekiwań oraz wskazanie możliwości pozwalają na wybór metody idealnie dopasowanej. Zabieg poprzedzony jest rysunkiem wstępnym, który stanowi wizualizację makijażu permanentnego oraz doborem koloru. Po akceptacji klienta można przystąpić do dalszych czynności.