Terapeutka holistycznego masażu powięziowego
Ania Skupień to niewątpliwie pasjonatka integralnej pracy z ciałem, terapeutka holistycznego masażu powięziowego. Uczyła się między innymi w Integral Body Institute.
Pracuje metodą MER  Myofascial Energetic Release® (Mięśniowo-Powięziowe Uwalnianie Energetyczne). Jest to głęboki, pełny wyczucia dotyk uwalniający napięcie z wnętrza ciała. Holistyczne metody leczenia bólu, przywracające elastyczność i witalność tkanek miękkich, strukturalną integrację ciała oraz sprawność fizyczną. Ta metoda z pewnością pogłębia świadomość ciała i zdrowie emocjonalne.
Terapia ta może być bardzo pomocna w likwidowaniu bólu pleców, ostrogi piętowej (zapaleniem rozcięgna podeszwowego), zespołu Costena, bólu szyi, ramion, bioder i miednicy, bólami głowy (w tymi migrenami) itp.  Skurcze powięzi są odpowiedzialne za 95% chronicznego bólu w naszym ciele.
 
Ponadto Ania pracuje metodą Holistic Rebalancing Massage. Jest to technika łącząca elementy masażu powięziowego, uwolnienia stawów, pracy z tkanką łączną, pracy z energią, refleksologią, technikami Vital Varma (punktów Varma/Marma), pracy z oddechem, świadomością ciała i medytacją. 
Bez wątpienia HRB jest niezwykle skutecznym narzędziem uzdrawiania i przywracania równowagi ciała i umysłu. Wspaniale doenergetyzowuje i wzmacnia.
Prywatnie uwielbia spędzać czas w przyrodzie, najchętniej nad wodą. Kocha sporty wodne, taniec oraz spędzać czas z ciekawymi, inspirującymi ludźmi.