Refleksologia twarzy pomaga w usunięciu z twarzy toksyn, przez co staje się ona jaśniejsza, odprężona i pełna blasku, lepiej napięta. Działa nie tylko na twarz, ale również na cały organizm. Wycisza go, a zarazem stymuluje organy wewnętrzne do prawidłowego funkcjonowania.
Skutecznie zapobiega i likwiduje migreny. Polecana jest wszystkim osobom dbającym nie tylko o wygląd, ale również o zdrowie.
Refleksologia stóp poprawia równowagę biologiczną i energetyczną. Może wpływać na problemy układu pokarmowego, moczowego, nerwowego, zapalenie oskrzeli, płuc itp. Pomaga w usuwaniu różnego rodzaju bólu. Poprawia jakość snu.
Zabieg jest całkowicie bezpieczny jest dla kobiet w ciąży. Pomaga również skutecznie zlikwidować obrzęki nóg.

Lift japoński oparty jest na stymulacji 21 puntów akupresury. Powoduje lepsze ukrwienie i odżywienie tkanek. Zwiększa przepływ krwi i drenaż limfatyczny.  Dzięki temu pomaga w pozbyciu się złogów i toksyn. Naturalnie zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, w konsekwencji spłycając zmarszczki i bruzdy. Poprawia owal twarzy. Polecany w seriach 6-10 zabiegów a także jednorazowo, np. przed bankietem.