Wskazanie Wiotkość skóry, zaburzenia ukrwienia, obrzęki, cienie pod oczami, cellulit, rozstępy, wypadanie włosów i wiele innych
Cena zabiegu Od 200 zł
Czas zabiegu 15-30 min
Kiedy wracasz do pracy Bezpośrednio po zabiegu
Seria 6-10 zabiegów raz w tygodniu
Przeciwwskazania
  • Ciąża i karmienie
  • Stan zapalny miejscowy skóry

Karboksyterapia medycznym dwutlenkiem węgla C.D.T EVOLUTION jest uznawana za jeden z największych przełomów w medycynie estetycznej od czasu pojawienia się toksyny botulinowej. Jest to metoda mało inwazyjna i bezpieczna, co sprawia, że zyskuje coraz większe grono pacjentów, którzy chcą zredukować cellulit, rozstępy, wymodelować sylwetkę, czy też usunąć obrzęki i cienie pod oczami oraz przywrócić jędrność wiotkiej skórze twarzy, szyi, dekoltu, ramion, a nawet pośladków.

Wskazania do zabiegu karboksyterapii: redukcja cellulitu i lokalnie nagromadzona tkanka tłuszczowa, leczenie rozstępów i blizn, leczenie cieni i obrzęków pod oczami, zahamowanie i odwrócenie procesu wypadania włosów, ujędrnienie, poprawa sprężystości skóry oraz redukcja zmarszczek, egzema, łuszczyca, przewlekła niewydolność żylna, owrzodzenia podudzi, zaburzenia krążenia. Zabieg polega na wstrzykiwaniu pod skórę medycznego CO2 – w naszej klinice gaz jest podgrzany do temperatury ciała, co powoduje, że zabieg jest mało bolesny. Po zabiegu konieczne jest odpowiednie nawodnienie.