Wskazanie odmładzanie, redukcja zmarszczek, lifting, poprawa napięcia skóry, ujędrnienie skóry, likwidacja nadmiernej tkanki tłuszczowej, likwidacja tzw. „podwójnego podbródka”, uniesienie opadającej powieki górnej, zmniejszenie cellulitu
Cena zabiegu Od 1200
Czas zabiegu Ok 60 min, czas znieczulenia 60-90 min
Kiedy wracasz do pracy Bezpośrednio po zabiegu obrzęk i zaczerwienienie, w kolejnych dniach możliwy obrzęk i bolesność
Jak długo utrzymuje się efekt Ok 24 miesięcy
Przeciwwskazania
  • Ciąża i karmienie
  • Stan zapalny miejscowy skóry
  • Opryszczka
  • Choroba nowotworowa

 

Ultarformer III – to medyczny system wykorzystujący technologię HIFU (high intensity focused ultrasound), czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową, służącą do punktowego, precyzyjnego i kontrolowanego podgrzewania tkanek, takich jak skóra, tkanka tłuszczowa i elementy powięziowe. W wyniku selektywnego podgrzania w tkankach dochodzi do koagulacji białka, a następnie intensywnej resyntezy kolagenu, prowadzącej do wzmocnienia, zagęszczenia i następczego obkurczania skóry i powięzi.  Proces ujędrniania i odnowy skóry trwa od 60-120 dni i po takim okresie widoczne są efekty zabiegu.

Ultraformer® III pozwala skutecznie i nieinwazyjnie leczyć wiotkości skóry twarzy i ciała oraz problem opadania tkanek miękkich, zwłaszcza takich okolic jak pośladki, piersi, uda, czy ramiona i rozpiętki. Metoda głębokiej naprawy i przebudowy skóry z użyciem ogniskowanych ultradźwięków jest doskonale zbadana, sprawdzona klinicznie i skuteczna.Ultraformer III to jeden z najskuteczniejszych zabiegów poprawiających owal twarzy i nadmiernie luźną skórę na ciele.