Wskazanie usuwanie nadmiernej tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki
Cena zabiegu Od 700 zł
Czas zabiegu Ok 60 min
Kiedy wracasz do pracy Bezpośrednio po zabiegu
Przeciwwskazania
  • Ciąża i karmienie
  • Cukrzyca
  • Stan zapalny miejscowy skóry

Nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury teraz dostępne w naszej klinice

Kriolipoliza CLATUU wykorzystuje naturalne właściwości komórek tłuszczowych, które wykazują większą wrażliwość na działanie zimna niż inne tkanki. Dzięki zabiegowi można pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w sposób nieinwazyjny.  Nie ma potrzeby stosowania środków znieczulających, ponieważ poziom bólu jest minimalny dzięki niskiej temperaturze. Badania kliniczne dostarczają dowodów na redukcje tłuszczu poprzez atakowanie komórek tłuszczowych w podskórnej warstwie tkanki tłuszczowej za pomocą technologii chłodzenia.

Komórki tłuszczowe giną w temperaturze poniżej 3°C. Obniżenie temperatury przekłada się na skuteczność zabiegu. Im jest ona niższa, tym więcej komórek obumrze. W trakcie kriolipolizy CLATUU energia chłodząca dostarczona do podskórnej warstwy tłuszczu wynosi aż -9°C i wywołuje śmierć wyłącznie komórek tłuszczowych. Obumierają one stopniowo przez kolejne tygodnie po zabiegu. Są wydalane w toku naturalnych procesów metabolicznych i nie podlegają regeneracji. Zabieg jest absolutnie bezpiecznej dla skóry, mięśni, naczyń krwionośnych i narządów wewnętrznych. Po 1–2 dniach od kriolipolizy CLATUU rozpoczyna się redukcja komórek tłuszczowych.

Proces ten nasila się po 6–8 tygodniach od zabiegu. Pierwsze efekty obserwujemy po 1 miesiącu, a po 3–4 miesiącach cieszy już oko pełen efekt wyszczuplenia. Chcąc go pogłębić, można zdecydować się na powtórzenie zabiegu po 3 miesiącach. Zwykle jednak wystarcza jedna sesja. Aby rezultaty utrzymały się trwale zaleca się utrzymywanie prawidłowej kontroli diety i nawodnienia.

Co wyróżnia CLATUU?
• wyższa skuteczność w porównaniu do urządzeń konkurencyjnych
• nowatorski sposób ujędrniania, napinania i modelowania ciała oraz redukcji cellulitu
• wyszczuplanie w oparciu o naturalne procesy zachodzące w organizmie
• świetne rezultaty – około 1-2 cm mniej w obwodzie w schładzanym obszarze już po jednym zabiegu
• dwa aplikatory do użycia na tę samą lub inne partie ciała, co podnosi efektywność zabiegu i skraca jego czas
• wysoki profil bezpieczeństwa i pełen komfort bez bólu