Bez wątpienia Juvelook to jeden z najbardziej efektywnych ze znanych w medycynie estetycznej stymulatorów produkcji kolagenu. W rezultacie odpowiadające za nawilżenie, jędrność i elastyczność naszej skóry, mówiąc wprost za jej młodzieńczy wygląd.

Z pewnością to jedyny na świecie kwas poli D,L mlekowy do zastosowania w okolicy oka, mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu.

Efekt Wow! Dzięki połączeniu kwasu polimlekowego PDLLA z kwasem hialuronowym HA otrzymujemy efekt, który widoczny jest od razu po zabiegu. Przede wszystkim wypełnienie utrzymuje się do momentu, gdy dominować zaczyna proces produkcji nowego kolagenu przez kwas polimlekowy.

Co czyni preparat Juvelook wyjątkowym?

  • jedyny na świecie kwas polimlekowy do zastosowania w okolicy oka, mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu
  • jego zdolność do najsilniejszej stymulacji produkcji kolagenu oraz przywracania młodzieńczego wyglądu w sposób stopniowy i naturalny
  • brak konieczności masowania miejsc pozabiegowych z uwagi na okrągły, porowaty kształt cząsteczek kwasu PDLLA co daje możliwość połączenia ich z nieusieciowanym kwasem hialuronowym

Zastosowanie Juvelook

Produkt Juvelook z uwagi na umiarkowane stężenie kwasu poli D,L mlekowego 42,5 mg oraz kwasu hialuronowego 7,5 mg jest przede wszystkim przeznaczony do rewitalizacji dużych powierzchni skóry.

Najczęściej proponowany jest osobom:

  • chcącym długotrwale rozświetlić i ujędrnić swoją skórę,
  • zregenerować okolicę oka,
  • pozbyć się siateczkowych zmarszczek,
  • trwale napiąć i odżywić skórę

Efekty Juvelook

Z pewnością pozytywne efekty widać przez co najmniej 24 miesiące po dwóch/trzech zabiegach wykonanych w odstępie 6-8 tygodni. Zabieg nadaje się szczególnie dla osób z dużą ilością drobnych zmarszczek, dla skóry która utraciła blask, słabo napiętej z początkowymi oznakami starzenia się. 

Bez grudek i masowania – dzięki opatentowanej technologii wytwarzania wyeliminowano ryzyko powstawania grudek podskórnych tworzących się przy zastosowaniu tradycyjnego PLLA.

Patent: No. 10-1481441 – metoda wytwarzania mikrocząstek polimerowych o strukturze sieciowej co daje możliwość połączenia z nieusieciowanym kwasem hialuronowym, który stanowi nośnik dla kwasu PDLLA

Patent: No. 10-1725279 – proces otrzymywania mikrocząstek kwasu polimlekowego metodą natryskową – kształt kulisty porowaty.

Efekty terapii unikalnej hybrydy – kwasu polimlekowego (PDLLA) i kwasu hialuronowego (HA)