Wskazanie Wiotkość skóry, zmarszczki, zaburzenia pigmentacji, blizny, rozstępy
Cena zabiegu Od 500 zł
Czas zabiegu 15-30 min
Kiedy wracasz do pracy Bezpośrednio po zabiegu zaczerwienienie i obrzęk, po 24-48 delikatne złuszczanie
Seria 2-4 zabiegi co 2-4 tygodnie
Przeciwwskazania Ciąża i karmienie

Stan zapalny miejscowy skóry

Skłonność do bliznowacenia i przebarwień

 

Laser frakcyjny Mosaic w kontrolowany sposób uszkadza skórę, by pobudzić jej regenerację, czyli odmładza przez gojenie. Technologia lasera frakcyjnego Mosaic jest stosowana do usuwania zmarszczek, rozstępów, przebarwień i wszelkiego rodzaju blizn. W przeciwieństwie do peelingów laser frakcyjny Mosaic działa na głębsze struktury skóry powodując wyrównanie jej powierzchni. Laser frakcyjny Mosaic jest idealny na laserowe usuwanie blizn, usuwanie blizn trądzikowych, usuwanie rozstępów, odmładzanie twarzy, odmładzanie skóry. Laser frakcyjny Mosaic to najnowsze osiągniecie techniki laserowej.

Wiadomo, że aby uzyskać poprawę stanu skóry związaną z jej pełną przebudową, musimy zastosować techniki wywołujące w rzeczywistości uraz w obrębie skóry właściwej. W technologii lasera frakcyjnego Mosaic w przeciwieństwie do stosowanych dotychczas laserów, nie naświetla się skóry punkt przy punkcie doprowadzając do intensywnych odczynów pozabiegowych (w wyniku większego urazu skóry), ale wywołuje się jej mikroskopijne uszkodzenia sięgające skóry właściwej.

Dzięki temu proces leczenia przebiega bardzo szybko, bez widocznej rany, nie jest uciążliwy i pozwala na normalną aktywność. Podczas zabiegu laser naświetla z wielką precyzją około 20 % powierzchni skóry poddanej zabiegowi. Układ impulsów na skórze jest tak precyzyjny, że wygląda jakby promieniowanie padało przez sitko. Taki wybiórczy i głęboki sposób działania wywołuje regeneracje porównywalną z terapią bardzo inwazyjną.